Zamów dietę:
22 435 88 44
Zamów dietę:
500 260 932
Easy Diet - zadzwoń do nas!
Home > O Easy Diet
Catering dietetyczny Easy Diet

W Easy Diet wierzymy, że właściwe odżywianie ma ogromny wpływ nie tylko na wygląd, ale przede wszystkim na zdrowie i samopoczucie, daje energię do działania.
Pragniemy przekonać, że zdrowe jedzenie naprawdę może być pyszne i nie musi być wyrzeczeniem, a dzięki temu chcielibyśmy zachęcić do permanentnej zmiany nawyków żywieniowych na zdrowsze.

Jak działa Easy Diet?

Wybierz posiłki
dla siebie

Skorzystaj z Kalkulatora kaloryczności lub skontaktuj się z naszym dietetykiem.

Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy lub zadzwonisz na numer tel: 500 260 392.

Dietetyk  dobierze właściwy dla Ciebie pogram, biorąc pod uwagę Twój tryb życia, płeć, wiek, stan zdrowia i cel jaki chcesz osiągnąć: zgubienie zbędnych kilogramów, czy po prostu zdrowe odżywianie.

Zamów
dietę

Przez formularz Zamów Dietę lub skontaktuj się z nami.

Dietę można zamówić dzwoniąc na numer:  + 48 500 260 932. Możesz też wysłać formularz kontaktowy lub napisać na adres biuro@easydiet.pl, a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie i ustali szczegóły zamówienia.

W szybki i prosty sposób możesz zamówić dietę poprzez naszą stronę. Wystarczy że wejdziesz na formularz Zamów Dietę i określisz szczegóły zamówienia.  Po zalogowaniu się na naszej stronie, masz pełen dostęp do informacji  o swoim zamówieniu,  np. ile dni zostało do końca zamówienia, jaki jest status płatności. Możesz też sam zarządzać swoim  zamówieniem: zmieniać kaloryczność diety, adres dostawy, czy wybierać dania alternatywne w opcji Menu do wyboru.

Dostawy rozpoczynamy najwcześniej 2 dni od dokonania zamówienia.

Za dietę można zapłacić szybkim przelewem, blikiem, kartą, tradycyjnym przelewem lub gotówką u kuriera w pierwszym dniu dostawy.

Przygotowanie
posiłków

Bezpieczeństwo żywności i wysoka jakość dań.

Posiłki są przygotowywane przez doświadczonych kucharzy przy zachowaniu wysokich norm higieny i  bezpieczeństwa produkcji żywności. Nasz zakład został zatwierdzony przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego do prowadzenia działalności gastronomicznej. Wdrożyliśmy też system HACCP (Hazard Analysis Critical Control Point czyli Analiza Zagrożeń i Krytyczny Punkt Kontrolny), którego celem jest zapewnienie bezpieczeństwa żywności w czasie całego procesu produkcji, wyeliminowanie ryzyka zatruć i zakażeń pokarmowych.

Korzystając z naszego cateringu dietetycznego możesz być pewien, że:

  • Wykorzystujemy świeże, wysokiej jakości produkty, pochodzące od sprawdzonych, godnych zaufania dostawców,
  • surowce oraz dania gotowe są przechowywane w warunkach chłodniczych,
  • nasi kucharze zostali przeszkoleni i stosują zasady HACCP w  postępowaniu z żywnością,
  • potrawy są przygotowywane w profesjonalnej kuchni w higienicznych warunkach i dzięki temu są bezpieczne dla zdrowia
  • Posiłki są pakowane w higieniczne opakowania jednorazowe. Dania przeznaczone do podgrzania pakowane są w opakowania, które można używać w mikrofalówce.

Dostawy

Codziennie do domu lub pracy.

Zestawy posiłków dostarczamy codziennie w ustalone miejsce na terenie Warszawy, jedynie zestaw niedzielny jest dowożony razem z sobotnim. Istnieje możliwość zawieszenia dostaw, np. w przypadku wyjazdu. W takiej sytuacji prosimy o informację z dwudniowym wyprzedzeniem.

Catering dietetyczny Easy Diet

W Easy Diet wierzymy, że właściwe odżywianie ma ogromny wpływ nie tylko na wygląd, ale przede wszystkim na zdrowie i samopoczucie, daje energię do działania.
Pragniemy przekonać, że zdrowe jedzenie naprawdę może być pyszne i nie musi być wyrzeczeniem, a dzięki temu chcielibyśmy zachęcić do permanentnej zmiany nawyków żywieniowych na zdrowsze.

Co nas wyróżnia
Doświadczenie

działamy od 2008 roku i jesteśmy jednym z pierwszych cateringów dietetycznych w Polsce

Jako pierwsi na rynku stworzyliśmy dietę z wyborem menu

już od 2010 roku umożliwiamy naszym klientom wybór dań

Lokalność i świeżość

nasze diety przygotowywane są w Warszawie na krótko przed ich dostawą i dostarczane jedynie na terenie Warszawy i okolic, by zapewnić najwyższą świeżość posiłków. Dodatkowo do produkcji cateringu dietetycznego wykorzystujemy głównie lokalne produkty.

Diety pudełkowe oparte na rzetelnej wiedzy dietetycznej

nasze jadłospisy są tworzone przez dietetyków w oparciu o rekomendacje WHO oraz zalecenia Instytutu Żywności i Żywienia. Jesteśmy też na bieżąco ze światowymi badaniami z dziedziny dietetyki. Czujemy się odpowiedzialni za zdrowie naszych klientów i dlatego nie mamy w naszej ofercie modnych, ale niesprawdzonych lub wręcz ewidentnie niezdrowych diet. Dodatkowo korzystając z naszego cateringu dietetycznego masz pewność, że dieta pudełkowa jest odpowiednio zbilansowana i otrzymujesz taką ilość kalorii, jaką zamawiasz.

19 diet do wyboru

w naszej ofercie mamy diety pudełkowe dla osób chcących zdrowo się odżywiać, odchudzających się, zmagających się z różnymi problemami zdrowotnymi (insulinooporność, wysoki poziom cukru, wysoki cholesterol, Hashimoto, problemy trawienne, alergie pokarmowe) oraz ze specjalnymi wymaganiami żywieniowymi.

Możliwość wyboru ilości posiłków

Ty decydujesz, ile posiłków dziennie chcesz otrzymywać: 3,4,5 a może jeszcze dodatkowy obiad dla bliskiej osoby.

Elastyczność

umożliwiamy naszym klientom zawieszenie dostaw, zmianę adresu, kaloryczności, rodzaju diety pudełkowej. Klienci lubiący mieć wybór mogą skomponować swoje własne menu z przedstawionych propozycji posiłków (dieta z wyborem menu). Dla osób ze szczególnymi wymaganiami możemy przygotować dietę indywidualną.

Możliwość konsultacji z dietetykiem

jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie diety, zdrowego odżywiania, możesz bezpłatnie skonsultować się z naszym dietetykiem.

Zdrowie

w naszym cateringu dietetycznym nie stosujemy konserwantów, sztucznych ulepszaczy, barwników. Do przygotowywania potraw używamy produkty nieprzetworzone, bogate w witaminy, minerały oraz inne cenne składniki odżywcze mające dobroczynny wpływ na zdrowie. Wykorzystujemy składniki należące do tzw. „super foods” np. nasiona chia, jagody goji, siemię lniane, amarantus, komosę ryżową. Ograniczamy natomiast ilość tłuszczy (zwłaszcza zwierzęcych), białej mąki, cukru i soli. Nasza diety pudełkowe nie zawierają oleju palmowego. Staramy się przygotowywać posiłki w taki sposób, aby zapewnić jak najmniejszy spadek wartości odżywczych produktów. Jeżeli do tej pory nie zwracałeś uwagi na to co jesz, to po naszych posiłkach powinieneś zauważyć różnicę – poczuć się lżej i lepiej.

Urozmaicone i smaczne dania

w menu znajdziesz potrawy z różnych kuchni świata. Nasze jadłospisy nie powtarzają się. Nasi dietetycy tworzą za każdym razem nowe menu w oparciu o sezonowe składniki, wprowadzają nowe dania.

Wybierz dietę dla siebie

Skorzystaj z z opcji Dobierz Dietę lub skontaktuj się z naszym dietetykiem.

Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy lub zadzwonisz na numer tel: 500 260 392.

Dietetyk  dobierze właściwy dla Ciebie pogram, biorąc pod uwagę Twój tryb życia, płeć, wiek, stan zdrowia i cel jaki chcesz osiągnąć: zgubienie zbędnych kilogramów, czy po prostu zdrowe odżywianie.

© Easy Diet 2022 | Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: bazinga.technology